Mladá žena, ktorá sa na Slovensko vrátila z Tirolska, kde pracovala, bola po svojom príchode do rodnej krajiny naraz spolu s viac ako 130-timi ľuďmi s podobným príbehom umiestnená do povinnej karantény. V nej však prebýva aj s 34 nakazenými koronavírusom. Niekde sa teda stala chyba…

Zúfalá Slovenka nahrala v karanténe na policajnej akadémii v Rači video, v ktorom opisuje jej strašidelné podmienky. Skromná izba a ošarpané a plesnivé hygienické zariadenia by sa možno ešte prekusnúť dali, ale zdieľanie bunky s cudzími ľuďmi, nakazenými koronavírusom, to je vskutku nepochopiteľné.

Čiernovláska prišla z Tirolska na Slovensko v skupine viac ako 130-tich ľudí, ktorí boli automaticky ubytovaní v štátom pridelenej karanténe. Po testovaní sa zistilo, že až 34 z nich má v sebe vírus Covid-19, avšak od zdravých susedov nie sú vôbec izolovaní.

,,Chcem vám povedať len jednu vec. Z tých 34 ľudí sa možno len v tomto zariadení polovica nakazila a tie čísla budú len stúpať, pretože ja neviem, kde logika stála, ale nás tu cudzích ľudí ubytovali spolu do bunky, kde máme spoločné sociálne zariadenie, kúpeľňa, vécko, chodbička, a prišli sme na vlastných autách. Ja s kolegyňou na jednom aute, sme spolu v izbe, my sme negatívne. Zdieľame spoločné vécka, kúpeľňu s ľuďmi z vedľajšej izby, ktorí prišli osobitne na svojom aute, a oni sú pozitívni. Takže ja som tu šesť dní zatvorená s pozitívnymi ľuďmi,” šokuje mladá Slovenka vo svojom zázname, ktorý zerejnila na Facebooku.

,,Ja sa pýtam kompetentných, že či mi vie niekto na toto odpovedať, že či toto je v pohode. Že zdraví ľudia sa tu nakazia,” pýta sa zúfala žena, obávajúc sa, že takýmto štýlom bude o týždeň v danej karanténe dvojnásobok nakazených.

,,Keď nás sem zatvorili, písala som mail aj na ministerstvo vnútra, že sa tu zdraví ľudia nakazia a ich admin ma zablokoval. Tu sa nikam nedostaneme, proti štátu sme krátky. Bola tu Markíza, natočila dvoch ľudí s kufrom ako odchádzajú a to bolo všetko,” ďalej informovala verejnosť brunetka, na ktorej video už stihlo reagovať tisíce pohoršených ľudí.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Facebook/Hanah Neviem