Je tomu iba zopár týždňov, čo mladá Slovenka Nikol Kassell, ktorú si môžete pamätať zo semifinálových kôl poslednej série šou Superstar, vydala svoj prvý singel ,,Do It Right”. Napriek tomu, že pesnička to bola vskutku príjemná, poriadna vlna kritiky sa zniesla práve na videoklip k skladbe, ktorý poslucháči skopali pod čiernu zem. Ako sa však zdá, Nikol sa kritike nepodvolila a pre fanúšikov si prichysta skutočne výbornú novinku, ktorá by sa (aspoň podľa nás) pokojne presadila aj na zahraničnom trhu!

19-ročná speváčka Nikol Kassell, ktorá sa iba prednedávnom Slovensku predstavila svojim prvým singlom, má pre nedočkavých fanúšikov ďalšiu novinku. Po kritike svojej prvej skladby zaťala pevne zuby, chytila hudbu za pačesy a napísala hit, ktorý má šancu byť skutočne úspešný. ,,Keď sme dali prvý singel von, tak si odniesol aj veľa chvály, a aj dosť kritiky. Zo začiatku mi to bolo ľúto, pretože som na tom tvrdo makala s Baret Music a bolo to niečo prvé, pre mňa veľmi dôležité. No dnes vám dávam druhú vec a poviem vám, úprimne je mi SRDEČNE JEDNO koľko – prizvukujem !nekonštruktívnej! – kritiky si odnesie.. Je to moja práca, kúsok zo mňa a je mi jedno že niektorí ľudia si vždy nájdu za každú cenu kopec chýb… JA to robím TAKTO. A veľmi sa z toho teším. Pretože všetko, čo počujete alebo vidíte, sme spravili MY. A to úplne sami,” vyznala sa Nikol na sociálnej sieti Facebook.

Nuž, dievča, my musíme len jednoducho skonštatovať, že tvoja nová skladba ,,DRUG” je skutočná, medzinárodne znejúca droga! Držíme prsty, my si ju púšťame dookola! ;)

Foto: Instagram | Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)