Narodila sa len s ,,polovicou” tváre a vďaka tomu nemala práve ľahký život. Od známych aj neznámych ľudí sa jej dostávalo množstvo krutých poznámok, pretože byť iná sa v dnešnom svete jednoducho neodpúšťa. Ona sa však nevzdala, bojovala a dnes je z nej krásna sebavedomá žena.

Mladá Slovenka Ivanka Danišová (30) sa narodila s vrodenou vadou, čo bolo zdrojom veľkého posmechu a šikany okolia. Po celý svoj život sa snažila svoj nedostatok zakrývať najmä dlhými vlasmi prehodenými cez polovicu tváre alebo slnečnými okuliarmi. Takto spomína na detské časy: “Moje detstvo nebola prechádzka parkom, pretože som zažila chvíle, keď mi bolo krutým spôsobom ukázané, že som „iná“. Potom, ako ma diagnostikovali, tam nebola žiadna nádej. Nemala som ani prežiť.”

Ivanke nakoniec pomohla rekonštrukčná chirurgia, podstúpila náročnú operáciu a následnú liečbu v USA, čím sa stala prvou Európankou, ktorá sa na takýto spôsob riešenia jej problému podujala. Ešte ju čaká finálna operácia, na ktorú sa chystá v septembri. Potom už bude môcť viesť plnohodnotný život ako všetci ostatní. Napriek svojmu handicapu nafotila sériu úžasných fotografií… Aj takto môže vyzerať krásna tvár.

Zdroj: interez.sk | Foto: instagram.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.