Nie každá z nás sa môže pochváliť kyprým dekoltom, ktorý dostala do vienka od matky prírody. Dámy, ktoré pyšne vystavujú na obdiv svoje bujné vnady, majú pri kúpe outfitov s hlbokým výstrihom jasno. Čo však tie na opačnej ,,strane rieky”?

Nepremyslená kúpa či strata hmotnosti, a s tým spojená strata objemu v niektorých partiách, vedie k smutnej rozlúčke s kúskami, ktoré (by) sme rady nosili, no krutá realita nám neúprosne našepkáva: “Toto nie je pre teba! Zbav sa toho!”

Niečo podobné zrejme zažila aj istá mladá Bratislavčanka, ktorá na známy bazár na sociálnej sieti “zavesila” inzerát s textom: ,,Nové tričko, iba odskúšané, dôvod predaja nemám prsia do toho.”

Vtipné reakcie od mužských čitateľov inzerátu na seba nenechali dlho čakať. Hoci ju od predaja trendového trička odhovárali všemožnými spôsobmi, inzerentka nakoniec tričko predala. :)

Inzerát

Reakcie užívateľov sociálnej siete

Zdroj: Facebook, Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Daniela
Daniela je rodený vodný živel. Okrem toho, že sa narodila v znamení vodnára, miluje plávanie, akvabely, vodné pólo a rafting. Nechýba nikde tam, kde voda hasí oheň.