Barboru Hazuchovú si môžete pamätať z poslednej série „Superstar“, kde mladá kráska postúpila medzi TOP 10 spevákov. Hoci sa vo finálových kolách neohriala príliš dlho a vypadla ako druhá v poradí, hudbe ostala verná. Napriek tomu, že ju momentálne čaká maturita, v týchto dňoch vydala jedinečný singel „Vôbec“.

A ten teda vôbec nie je zlý! Aj keď je hlavnou myšlienkou skladby ,,Vôbec“ rozchod, má chytľavú melódiu i text, ktorý si po vypočutí budete pospevovať. Okrem toho nesie jasné posolstvo pre všetky ženy, ktoré boli opustené mužom. Barbora jasne hovorí, že napriek tomu, že vás opustil, všetko sa obráti na dobré a nakoniec on bude ten, čo oľutuje.

Aj keď sa možno zdá, že skladbu napísala žena po rozchode, nenechajte sa pomýliť. Za emotívnym textom stojí prekvapivo muž, gitarista skupiny Hex a autor textov Martin Žúži. Hudbu vzala do rúk sama speváčka v spolupráci s Marekom Masarikom. Je priam neuveriteľné, že len 19-ročné dievča dokáže takejto piesni vdýchnuť tú správnu atmosféru tak, že vás nenechá chladnou. A o tom hudba má byť. O emóciách. Vypočujte si novinku mladej Liptovčanky aj vy a nepochybujeme, že vás taktiež opantá jej rytmus i slová. :)

Barbora Hazuchová – Vôbec (Lyric Video)

Foto: Facebook | Video: Youtube