Česká podnikateľka a bývalá reality hviezda v jednej osobe na tohtoročné oslavy okrúhlych 30. narodenín zrejme tak skoro nezabudne. Po tom, ako si vychutnala množstvo gratulácií a darov od najbližších priateľov, vybrala sa spoločne s kolegyňou z jojkárskej šou Hotel Paradise, Zuzanou Plačkovou, na výjazd do lyžiarskeho strediska Jasná. Ani vo sne by jej však nenapadlo, ako sa tento deň skončí.

Nela Slováková je zas o rok staršia, čo patrične oslávila vo veľkolepom štýle. V úvode si dopriala zábavu v kruhu kamarátov, neskôr nasledoval výlet za zimnými radovánkami do vychyteného slovenského Ski centra na severe krajiny.

Nela Slováková

Brnenská podnikateľka s plavkami si užívala zábavu na snowboarde či v bare aj za prítomnosti populárnej influencerky Zuzany Plačkovej, čo sa ale neskončilo práve najšťastnejšie. Pri poslednej otočke sa Nelina jazda vymkla spod kontroly a plavovláska búrlivo letela k zemi. Hoci to spočiatku pôsobilo pomerne nevinne a v pozadí bolo naviac počuť mužský smiech, nehoda si vyžiadala nepríjemné následky.

Nela Slováková zlomena ruka

Bývalá jojkárka po náhlom páde skončila so zlomenou pravou rukou, čo sa nezaobišlo bez sĺz. Pri pohľade na blondínku bolo jasne vidieť, že pri ošetrovaní horskou službou potláčala silné bolesti. Slováková nakoniec skončila na pohotovosti, odkiaľ ju naspäť do hotela priviezla sanitka.

zlomená ruka

 

Zdroj: Instagram/nelaslovakova | Foto: Instagram/nelaslovakova, streamable.com