O bývalej reality hviezde Nele Slovákovej je dobre známe, že obľubuje extravaganciu, aká neraz dokáže ľudí rozdeliť na dva tábory. Svoje vypracované krivky tak blondínka rada vystavuje na obdiv v neprehliadnuteľných kúskoch, čo dokázala aj na nedávnej oslave výročia českého kasína.

Populárna influencerka už viackrát dokázala uchvátiť a zároveň pobúriť v outfitoch, aké by si v našich končinách na seba dokázala navliecť len máloktorá slečna. Nele však nikdy nerobilo problém ukazovať luxusnú postavičku aj pred davom ľudí.

slovakova

Tentokrát ale česká kráska na oslavu narodenín kasína zvolila naozaj netradičný odev, na ktorom si český bulvár parádne zgustol – Neline priesvitné šaty talianskej značky boli označené za nepodarenú verziu pršiplášťa či kozmický oblek. Úspešná podnikateľka v oblasti módy však nezabudla podotknúť, že na akcii perfektne zažiarila, čo údajne mnohé dámy prehltnúť nedokázali.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Ženy boli nahnevané, muži sa tvárili, že sa nepozerajú a noviny zúria, že čo si to tá Slováková zase raz dovolila obliecť?!” pobavila sa blondínka. ,,Je to Patrizia Pepe a nemôže si to dovoliť len tak hocikto – to je moja odpoveď,” dodala sebavedome. A ako sa extravagantné oblečenie Nely Slovákovej páči vám? Dajte nám vedieť do komentárov na Facebooku!

Spomínaný Nelin odev si môžete pozrieť —TU—

slovakova

Zdroj/Foto: Instagram/nelaslovakova