Česká podnikateľka Nela Slováková rozhodne vie, ako rozprúdiť búrlivé debaty. Po tom, ako nedávno uverejnila záber v bikinách, kde jej postava naberala netypické tvary, začali sa fanúšikovia zaoberať jedinou otázkou – je niekdajšia víťazka reality šou Hotel Paradise tehotná?

Príťažlivá plavovláska sa vyznačuje výnimočne štíhlou a vypracovanou postavičkou, na akej neustále drie. Pohyb, cvičenie a prispôsobený jedálniček sú takmer každodennou súčasťou Nelinho života, v ktorom jej nikdy nerobilo problém prezentovať sa v odhalených pózach.

nela slovakova priatel

Nedávna snímka s mierne vypuklým bruškom však vyvolala náhle dohady o tom, že by partnerka slovenského hokejistu Lukáša Kozáka mohla pod srdcom nosiť prvé bábätko. ,,Juuuj, si tehotná?” opýtala sa jedna z obdivovateliek. ,,Juuuj, áno!” odvetila Slováková, no jej ďalšie komentáre svedčia o tom, že sa mohlo jednať len o istú dávku irónie.

Blondínkine krivky síce môžu na prvý pohľad pripomínať rastúce tehotenské bruško, avšak nikde nie je napísané, že sa Nela krátko pred zrodom diskutabilnej snímky len dobre nenajedla či nenapila. Skutočnú pravdu zrejme ukážu až budúce dni…

Spomínanú FOTO Nely Slovákovej nájdete —TU—

Zdroj|Foto: Instagram/Nelaslovakova