Pred mesiacom zaplavili médiá fotografie českej podnikateľky Nely Slovákovej, ktorá na Diamantovom plese v Brne zažiarila v krásnej róbe s poriadne odvážnym rozporkom. Vďaka nemu kontroverzná blondínka neváhala sem-tam poodhaliť i rozkrok. Podobne ladené šaty však nie sú v zahraničí ničím výnimočným – najnovšie v extravagantom outfite spôsobila rozruch populárna speváčka!

Minulý týždeň sa v Las Vegas stretla zahraničná smotánka pri príležitosti odovzdávania cien Latino Music Awards. Prestížnej akcie sa zúčastnili napríklad budúci rodičia – slovenská modelka Bronislava Gregušová a jej snúbenec Mario Cimarro známy z telenovely Skrytá vášeň, pričom pozvánka neobišla ani portorickú speváčku Chescu.

Práve mladá umelkyňa, ktorá v dôsledku nehody na lodi zvádzala neuveriteľných desať rokov životný boj – má za sebou až 14 operácií, pútala na galavečere zrejme najväčšiu pozornosť. Postarali sa o to dlhé biele šaty s oblúkovými výkrojmi. Jeden z nich totiž siahal aj do oblasti intímnych partií, kde sa nohavičky rozhodne nenachádzali!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Chesca na Latin Ammerican Music Awards

Chescu si môžete detailnejšie pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/chesca, YouTube