Kto si spomína na reality šou Hotel Paradise z roku 2012, vie, že jej účelom bolo na obrazovkách vytvárať romániky medzi mužmi a ženami. To sa tvorcom aj podarilo, no okrem toho vznikli medzi dievčatami veľké kamarátstva. Priateľstvo medzi víťazkou Nelou Slovákovou a ďalšími dvomi kočkami Zuzanou Plačkovou a Nikolou Trojanovou trvalo až do doby, kým sa na blondínku z Brna nezačali sypať hejty, spôsobené jej podnikaním s rúškami či dezinfekciou.

Atraktívne podnikateľky Nela Slováková a Zuzana Plačková boli ešte pred rokom veľké kamarátky. Koncom februára dokonca spolu oslavovali blondínku tridsiatku. Fanúšikovia však krátko nato zaregistrovali, že sa medzi nimi niečo muselo stať. Na jar totiž od slovenskej influencerky vyzvedali, aký má na Nelu názor.

Oslava Nelinej 30-tky, na ktorej bola ešte aj Zuzana

,,Je mi to jedno, to, čo robí, je jej vec a mňa nezaujíma… urobte si názor sami, stručne odpovedala v tom čase inak prostoreká Zuzana. Tentokrát od priaznivcov dostala podobnú otázku jej exkamoška z Česka, ktorá taktiež nereagovala príliš kvetnato.  ,,Ďalšie sklamanie, ktoré prebehlo v mojom živote. Ja na to rada odpoviem, je mi úplne jedno, či to uvidí, ale som obrovsky sklamaná z toho človeka, že uveril lžiam cudzích ľudí a neveril mne, kamarátke,” uviedla vo videu Slováková, ktorá sa následne vyjadrila aj ku vzťahu s ďalšou kolegyňou z Hotelu Paradise.

,,Boli sme, znovu sme naviazali konktakt, po dlhej pauze po Hoteli Paradise, bezdôvodnej pauze. A prestalo to z Nikčinej strany v období rúškovania, kedy podľa mňa skočila na blamáž, ktorá sa okolo mňa diala,” blondínka opísala svoj vzťah s Nikolou Trojanovou.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Nela a Nikča v čase Hotelu Paradise

Video, v ktorom Nela hovorí o Zuzane a Nikči >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/nelaslovakova, queen.plackova, Facebook/Nikol Trojanová a Nela a Nela Slováková