Česká podnikateľka Nela Slováková síce rozbehla pred rokmi biznis s plavkami, avšak módny kúsok, v akom si nedávno zapózovala, z jej dielne nepochádzal. Sebavedomá plavovláska si na seba navliekla zrejme najodvážnejšiu “kúpaciu róbu” široko ďaleko, keďže intímne partie jej prekrývali len malé obrázky.

O dovolenke pri mori sníva v týchto dňoch takmer každý, nie všetci ale nájdu počas pandémie koronavírusu odvahu reálne vycestovať. Nela si luxus na pobrežnom móle predsa len dopriala, pri čom jej nemohol chýbať obľúbený miešaný drink či outfit podľa vlastného gusta.

Slovakova

Hoci sa malo pôvodne jednať o reklamu na značkový nápoj, všetky oči fanúšikov sa upierali len na jediné – bývalá reality hviezda mala na sebe úplne priesvitné plavky, pričom najchúlostivejšie miesta na poprsí zakrýval len obrázok kotvy.

Nela po mnohých dotazoch priznala, že plážový odev je už roky starý, no zdá sa, že postavičku do neho ešte stále má. Je treba znať, že Slováková presne vie, ako na seba strhnúť pozornosť, keďže na takýto kúsok by si trúfla len máloktorá “bežná” žienka.

Nelu Slovákovú v priesvitných bikinách nájdete TU

slovakova

Zdroj|Foto: Instagram/Nelaslovakova