Seriál Game of Thrones už niekoľko rokov ovláda tisícky ľudí po celom svete. Ľudia žijú príbehmi znepriatelených rodov a uzatvárajú stávky, kto napokon získa miesto na železnom tróne. Game of Thrones nie je len seriál, je to život, ktorý s pribúdajúcimi epizódami ľudia prežívajú. A do tohto úspešného seriálu si cestu namieril aj Slovák!

Vladimír Furdík, prezývaný aj ,,Furdo”, je slovenský herec a kaskadér, ktorý sa objavil vo zvučných hollywoodskych filmoch, napríklad Skyfall, Robin Hood, Prince of Persia, Prometheus či Thor. Pri nakrúcaní zaskakoval za Nicholasa Cagea, ale aj Channinga Tatuma. Vladimír je za veľkou mlákou naozaj známy a obľúbený, jeho prácu si veľmi cenia, no čo je veľmi smutné, na Slovensku sa o ňom takmer vôbec nehovorí.

Okrem iného sa Vladimír objavil aj v niekoľkých častiach obľúbeného seriálu Game of Thrones, naposledy však v piatej časti aktuálnej šiestej série, kde odhalil svoju pravú tvár bez akéhokoľvek make-upu alebo masky. Stvárnil totiž Nočného kráľa, ktorý sa stal vďaka Deťom lesa prvým bielym chodcom a očakávame, že sa s ním v najbližších epizódach budeme stretávať čoraz častejšie.

Pozrite sa, ako sa stal Vladimír prvým bielym chodcom.

Vladimír v civile

5

Foto:  Facebook | Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.