Vzťahy nie sú vždy prechádzka ružovou záhradou. Niekedy sa stáva, že na začiatku vyzerá byť všetko krásne a dokonalé, no po pár rokoch sa ukáže, aké je spoločné fungovanie v skutočnosti. Svoje o tom vie aj Slovák, ktorý na internete zverejnil problém svojho suseda Karola. 

„Zakladám túto tému, lebo chcem pomôcť susedovi Karolovi, nakoľko mal doma dnes znova ajcident a bol týraný, áno, čítate dobre, bol týraný. Dosť, že konečne odišla do Sobraniec jeho svokra, ktorá ho terorizovala celý víkend a dnes mu znova úblížil hobit, ale už aj s kamarátkami. Aby som to vysvetlil, hobit je jeho žena. Karolova žena, zvaná hobit, má 142 cm a keď Karolovi jednu zavalí, tak so sebou zoberie polovicu kuchynských spotrebičov a obúcha sa o zárubňu jak biliardova guľa. Ona ma 100 kilo a ruku cez celú hlavu. Má strašne dlhé ruky jak E.T.! Keď mi pred mesiacom decká zvonili furt na zvonček a ja som po nich kričal z balkóna, ale oni nereagovali, tak som ich šiel dole za výťah vystriehnuť. Nanešťastie však išiel hobit z roboty a bol zababušený kvôli zime a jak vošla do vchodu, som si ju pomýlil s harantami, som ju zdrapil za kapucňu: „A mám ťa ty smrad!“ A takú mi vrazila do žalúdka, že som skoro dokonal látkovú výmenu. Ona si myslela, že som znásilník, ako sa potom sťažovala. To len na priblíženie, o akú persónu sa v tomto príbehu jedná,“ píše sarkasticky v priznaniach a ďalej dodáva.

„Ona ho aj so svojou matkou, podobne vysokou, napáda a on sa moc nevie brániť, lebo Karol má 1,93 m a oni okolo neho pobehujú a útočia mu na chúlostivé partie. Hobit si rada pozýva na kávičky podobne zmýšľajúce kamarátky a pred nimi rada prezentuje svoj vplyv na manžela a Karola využívajú a smejú sa z neho. Ja som neuvážene Karolovi poradil, že aby ho hobitove kamarátky mali rady, nech im porozpráva nejakú peknú príhodu, ktorú zažil s hobitom a budú na jeho strane. No a on im povedal túto príhodu, ako boli spolu na plavárni, sa nahodila do plavok, si to tam naprávala a hovorí Karolovi: „Ty, ale mohol by si mi aj cecky dac srobic, nach som šumna!“ A Karol jej povedal: „Utieraj si ich toaleťákom, pozri, čo sa ti podarilo s riťu!“ No a hobit naňho zaútočil, ale kedže mu je len po pupok, tak ju odhodil a spadla do chodby.

To sa však nepáčilo jej kamarátkam a vrhli sa na Karola a zbuchnátovali ho, až utiekol bosý ku mne. Sme sa zamkli a vyčkávali, nevedeli sme na koho sa obrátiť. Hľadali sme na nete nejaké združenie na ochranu týraných mužov, ale nič také neexistuje, našli sme zatiaľ ,,Občianske združenie zamerané na ochranu a výskum netopierov“,  ,,Občianske združenie zaoberajúce sa ochranou zvierat“, ,,Občianske združenie na ochranu spotrebiteľa“, ,,Občianske združenie Úlet“, ,,Občianske združenie na ochranu matky a nenarodeného dieťaťa“, ,,Občianske združenie Afričanov na Slovensku“, ale mužov nikto neochraňuje, dokonca sme sa dočítali, že je týraných až okolo 10 % mužov, neviete nejak pomôcť? Hobit aj s kámoškami od obeda popíjajú víno a sú veľmi odhodlané a agresívne.“ Foto: Pexels, Gratisography, Facebook