Slovenský novinár Boris Pršo je teda poriadny nezmar! Po stretnutí s predstaviteľmi filmu ,,Jednotka samovrahov”, po ktorom mu pribudli nové tetovania, si dal rande s hlavnými postavami jedinečnej ,,rozprávky” Fantastické zvery. 

Stretnúť sa s oscarovou hviezdou Eddiem Redmaynom či krásnou speváčkou Alison Sudol nie je len tak. Slovákovi Borisovi Pršovi sa to však podarilo a počas rozhovoru venoval jednej z najväčších hollywoodskych hviezd súčasnosti skutočne nevšedný darček. Nakoľko bábiky k filmu boli vyrobené bez jeho typických pieh, čo herca absolútne sklamalo, Boris neotáľal a Eddiemu priniesol klasickú slovenskú bábiku zo šúpolia, ktorá bola obohatená práve o jemné pehy. No nie je úžasný? :)

Foto/Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)