Spevák Rag’n’Bone Man je na hudobnom výslní len od konca minulého roka, no za ten krátky čas si svojím obrovským hitom “Human” stihol na seba strhnú pozornosť celého sveta. Neunikol ani talentovanému Slovákovi Martinovi Cisárovi, ktorý “Human” obliekol do pomalšieho šatu, a ten je snáď lepší než originál.

Skladba “Human” patrí momentálne k najhranejším hitom sveta vrátane Slovenska, z čoho má spevák Rag’n’Bone Man určite veľkú radosť. Keby však počul jej cover verziu v podaní Martina Cisára, zrejme by sa ešte stisícnásobila. Stať by sa ale mohlo aj to, že by bradatý spevák ostal zahanbený v tieni dokonale zamatového hlasu mladíka, ktorý sa objavil aj v speváckej šou Hlas Česko Slovenska. Martinove prevedenie skladby “Human” je totiž bravúrne. Zavrite si oči a započúvajte sa…

Foto: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Slavka
Jej revír je kultúra, jej tempo je vražedné. Jej protivníci – speváci, herci a iné slovenské celebritky :). Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Spovedá rôzne osobnosti kultúry, najmä hudby a píše o všetkom, čo sa umením dá nazvať, ale aj o rôznych iných témach.