Pokiaľ to nejde v normálnej realite, možno to pôjde v tej virtuálnej – hovorí si zrejme mnoho slobodných ľudí, ktorí si skúšajú nájsť známosť prostredníctvom sociálnych sietí. Patríte do tejto skupiny i vy a stále sa vám nedarí? Problém bude možno v tom, čo kruto vytkol ženám neznámy Slovák.

Výzor či vek muža, ktorý sa rozhodol prehovoriť k ženskému pokoleniu, bohužiaľ, nepoznáme. Vieme si len vydedukovať, že daný týpek má už zrejme dámy hľadajúce lásku či iné potešenie na sociálnych sieťach plné zuby. Prostredníctvom facebookovej stránky Priznanie žien im totiž poslal nie príliš lichotivé slová.

,,Milé ženy. Naučte sa preboha konverzovať, keď už máte potrebu alebo chuť sa zoznamovať s niekým cez sociálne siete. Lebo to, čo zažívam, je čisté utrpenie. Dáte si jednu fotku, do profilu nič a očakávate hlavne kreatívne oslovenia, lebo predsa vy ste paničky…. z čoho máme čerpať? Z nulových info?” rozčuľuje sa neznámy Slovák.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,A keď už sa dočkáte originálneho oslovenia, ktoré zaujme, tak 9/10 z vás nedokáže zosmoliť komplexnú vetu, o súvetí už ani nesnívam. Koho myslíte, že tým zaujmete? Normálneho chlapa? Takže, milé dámy, ak na to nemáte, zlezte z toho piedestálu glorifikácie výnimočnosti a zamyslite sa nad sebou, čo ponúkate a čo žiadate…. objektívne a triezvo. Veľa z vás to môže pomôcť,” ukončil svoj príspevok sklamaný a zároveň napálený muž. Čo si o jeho slovách myslíte? Dajte nám vedieť do komentára na Facebooku!

Zdroj/Foto: Facebook/Priznanie žien