Stať sa svetovou jednotkou, napísať knihu o svojom úspechu a potom si už len kdesi na pláži s drinkom v ruke užívať zaslúžený dôchodok – to je sen snáď každého športovca na svete. Tenistke Dominike Cibulkovej síce nie všetko z toho vyšlo, no i tak pokračovala v zabehnutom pláne a prednedávnom, tesne po ukončení kariéry, vydala svoj životopis s názvom Tenis je môj život. U verejnosti sa však nedočkal tak vrelého privítania, ako zrejme športovkyňa dúfala.

Aká je Dominikina životopisná kniha Tenis je môj život? Recenzie na ňu nie sú najhoršie – podľa jednej z nich, uverejnenej známym denníkom, sa síce čitateľ musí prehryznúť motivačnými citátmi, no nájde pod nimi zaujímavú hĺbku. Mnohí ľudia na sociálnych sieťach si to však nemyslia.

Cibulková selfie
Mnohí jej vyčítajú zlý príklad, ktorý dáva mladej generácii. Svoj vplyv by podľa nich mala využiť inak, než fotením selfíčok v pravých kožucoch a rušením nočného pokoja.

„Povrchná materialistka ovenčená luxusom“

Kým pár ľudí obľúbenú tenistku obhajuje a negatívne komentáre odôvodňuje „typickou závisťou“, veľmi veľa komentátorov z počinov hviezdičky nie je práve nadšených. Padli hanlivé slová na adresu jej bratislavského bytu, z ktorého pravidelne hučí hudba narúšajúca nočný pokoj, nadávky na tvrdenia, že hoci platí svoje dane v Dubaji, srdcom je stále Slovenka, či už tradičné urážky týkajúce sa vyšpúlených pier vo výťahoch a pravých kožuchov, aké Cibulková s obľubou nosí. Málokto je tiež stotožnený s tenistkiným politickým presvedčením. Celkovo si teda Dominika nevybudovala práve lichotivý imidž, ktorý by potenciálnych čitateľov presvedčil, aby nasledovali jej príklad a túžili sa dozvedieť čosi viac o jej myšlienkach a spôsoboch, akými trávi svoje dni.

Ľudia sa teda v tomto prípade opäť rozdelili na dva tábory – tých, čo tvrdia, že si motivačnú a životopisnú knihu rozhodne kúpia a ďalších, ktorí pozitívne recenzie označili za zaplatené reklamné články a na odporúčania „prehrýzť sa“ malým dielkom povedali jasné: „Nie, ďakujem.“

Cibulková komentáre ku knihe 1

Cibulková komentáre ku knihe 2

Cibulková komentáre ku knihe 3

Nižšie priložené video, ktorým si tenistka znepriatelila mnohých ľudí, sa stalo svojho času internetovým hitom. Podobne ako výrok, ktorý nadránom počas párty, na ktorú musela vtrhnúť polícia, podgurážená vypustila z úst: „Ja mám v pi*i, že musia vstávať do roboty. To je ich problém, né?“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook, Hetrik.sk | Foto a video: Instagram/domicibulkova, Streamable.com