Už o dva dni tu máme Mikuláša, kedy si snáď každá z nás nájde v čižmičke nejaké milé prekvapenie. Jedno také ale pre vás máme predčasne aj my, a to v podobe dokonalého videa, ktoré aktuálne bombarduje internet.

O tom, že na Slovensku máme mladých a šikovných ľudí, niet najmenších pochýb. Dvaja z nich sa aktuálne hlásia o slovo prostredníctvom vianočného videa, ktoré nazvali celkom jednoducho a výstižne Vianoce 2k18.

Deejay Jany a Darien Tory si povedali, že skúsia svojím priateľom najkrajšie sviatky v roku spríjemniť vtipným kúskom, a tak dali hlavy dokopy a vzniklo z toho vydarené dielo, ktoré aktuálne valcuje sociálne siete. “Pieseň sme robili s kamarátom, on ju naspieval a ja som tvoril hudbu. Nemalo to žiadny účel, bolo to také spontánne na stránku pre “pár ľudí”, ale stalo sa to, že ľuďom sa to zapáčilo… Veľmi… A šíri sa to ako vírus,” pre Hitky.sk prezradili hudobníci, ktorí si nevedomky postarali o poriadny hit.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Hitky.sk | Foto: Facebook/Deejay-jany

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brumka
Nie som žiadna spiritualistka Silvia Š, ale razím si niekoľko teórií: 1. Každý si je strojcom vlastného šťastia. 2. Čo dáš, sa ti vráti. 3. Kde je vôľa, tam je cesta. 4. Ak niečo veľmi chceš, splní sa ti to. Aj vďaka tomu si žijem svoj sen a prajem to každému. Občas ma však z neho prebudí faloš a nespravodlivosť, ktorá vládne svetu, ale taký je život :)