Televízie Markíza a Nova už čoskoro odštartujú ďalšiu sériu speváckej súťaže SuperStar, kde po prvýkrát v histórii zasadne tá istá porota ako predošlý rok. Herečka Patricie Pagáčová sa teraz otvorila a priznala, že nie všetci sú z jej pôsobenia v šou nadšení.

Čerstvá mamička v rozhovore pre žlto-modrú stanicu prezradila, že jej SuperStar prirástla k srdcu rovnako tak ako jej porotcovskí kolegovia. ,,Vôbec mi nenapadlo, že sa z nás stane taká partia skoro ako rodina,“ uvádza známa blondínka, ktorá jedným dychom dodala, že sa so štvoricou často stretávajú aj mimo kamier. Preto ju ponuka do ďalšej série náramne potešila, a to aj napriek kritickým ohlasom jej krajanov.

,,Ja som si zakázala čítať všetky komentáre, pretože čo sa týka Čechov, minulý rok som neobstála najlepšie,“ priznala Patricie, ktorá však našla oporu u slovenských divákov.

,,Slováci na mňa boli dobrí, takže to bolo veľmi milé, no Češi zo mňa neboli nadšení, takže som od tej doby prestala čítať komentáre. Aj tak mi to nič nedá,“ povedala úprimne pôvabná kráska. Tú zaujíma najmä pohľad televízie a jej najbližších. Celý rozhovor nájdete nižšie!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: superstar.markiza.sk, Instagram/superstarcs