Ukončenie natáčania Farmy X bolo oficiálne potvrdené už v polovici októbra. Diváci drsnej reality šou však pozerajú jednotlivé predtočené epizódy dodnes, pričom sa hra presunula konečne do finálového týždňa s rýchlou elimináciou.

Po potvrdení konca natáčania sme sa ihneď vybrali do priestorov, kde sa celá šou odohrávala. Pri malebnej obci s názvom Sekule sme objavili miesta, ktoré by spoznal každý skalný divák jubilejnej série. Malo to však jeden háčik.

Na statku nezostal ani náznak po dome farmára týždňa, kuchyni, husíne či moste na druhú stranu brehu. Les pri jazere zíva prázdnotou, o čo sa (ZREJME) musela réžia postarať po poslednej klapke na základe zmluvných podmienok.

Po tom, čo sme vám priniesli exkluzívne VIDEO o tom, ako to na statku vyzerá dnes, nastal v radoch fanúšikov obrovský rozruch. Pod daným videom zanechali diváci desiatky komentárov, pričom drvivá väčšina z nich niesla negatívnu kritiku a sklamanie.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Mohol tam stáť krásny letný tábor,“ pohoršovala sa jedna z čitateliek Klaudia. „Ľudia sa tam mohli chodiť pozerať,“ pridávajú sa ďalší po zhliadnutí VIDEA, ktoré si môžete pozrieť v našom článku >>>TU<<<.

Foto: YouTube, Depositphotos.com, Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.