Karty boli rozdané, víťaz je známy. Kráľovnou siedmeho ročníka šou Československo má talent sa stala mladá bubeníčka Nikoleta Šurinová, ktorá sa v sobotu večer tešila z najvyššieho počtu sms hlasov. Následne sa však na ňu začala z každej strany valiť kritika, a to až natoľko, že sa rozhodla zasiahnuť samotná Jojka.

Víťazstvo talentovanej a cieľavedomej slečny bolo pre mnohých prekvapním. Viacerí by totiž na vrcholku videli rapera Bokiho alebo opernú speváčku Ruženku Kováčovú. S minimálnym náskokom pred mladým Šamorínčanom si však napokon šek v hodnote 50 000 eur odniesla Nikoletka.

Ceskoslovensko ma talent

V momente, ako padol konečný verdikt, sa na malú bubeníčku začala valiť vlna kritiky. Kým jedni tvrdia, že záverečné krátke hlasovanie medzi Bokim a Nikoletou bolo zmanipulované, iní si zas myslia, že Nika vyhrala len preto, že je dieťa, pričom v ich reakciách nechýbajú ani hrubé vulgarizmy.

Negatívne komentáre na adresu mladej hudobníčky zaregistroval aj samotný tvorca programu Československo má talent, a teda TV JOJ, ktorý sa rozhodol zasiahnuť. “Milí fanúšikovia a milí hejteri, to, čo tu niektorí predvádzate, je smutná vizitka nášho národa. Ak si dovolíte označiť 11-ročné dievčatko hrubými vulgarizmami alebo absolútne nemiestnou kritikou. O víťazovi rozhodli diváci, čo s tým má Nikoletka?” prihovorila sa k užívateľom Instagramu Jojka. Celý jej príspevok si môžete prečítať na obrázku nižšie. Čo si o kritike Slovákvo na víťazku ČSMT 2018 myslíte vy?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Nikoleta surinova

Zdroj: Instagram/tvjoj | Foto: Instagram/tvjoj

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brumka
Nie som žiadna spiritualistka Silvia Š, ale razím si niekoľko teórií: 1. Každý si je strojcom vlastného šťastia. 2. Čo dáš, sa ti vráti. 3. Kde je vôľa, tam je cesta. 4. Ak niečo veľmi chceš, splní sa ti to. Aj vďaka tomu si žijem svoj sen a prajem to každému. Občas ma však z neho prebudí faloš a nespravodlivosť, ktorá vládne svetu, ale taký je život :)