Karty boli rozdané, víťaz je známy. Kráľovnou siedmeho ročníka šou Československo má talent sa stala mladá bubeníčka Nikoleta Šurinová, ktorá sa v sobotu večer tešila z najvyššieho počtu sms hlasov. Následne sa však na ňu začala z každej strany valiť kritika, a to až natoľko, že sa rozhodla zasiahnuť samotná Jojka.

Víťazstvo talentovanej a cieľavedomej slečny bolo pre mnohých prekvapním. Viacerí by totiž na vrcholku videli rapera Bokiho alebo opernú speváčku Ruženku Kováčovú. S minimálnym náskokom pred mladým Šamorínčanom si však napokon šek v hodnote 50 000 eur odniesla Nikoletka.

Ceskoslovensko ma talent

V momente, ako padol konečný verdikt, sa na malú bubeníčku začala valiť vlna kritiky. Kým jedni tvrdia, že záverečné krátke hlasovanie medzi Bokim a Nikoletou bolo zmanipulované, iní si zas myslia, že Nika vyhrala len preto, že je dieťa, pričom v ich reakciách nechýbajú ani hrubé vulgarizmy.

Negatívne komentáre na adresu mladej hudobníčky zaregistroval aj samotný tvorca programu Československo má talent, a teda TV JOJ, ktorý sa rozhodol zasiahnuť. “Milí fanúšikovia a milí hejteri, to, čo tu niektorí predvádzate, je smutná vizitka nášho národa. Ak si dovolíte označiť 11-ročné dievčatko hrubými vulgarizmami alebo absolútne nemiestnou kritikou. O víťazovi rozhodli diváci, čo s tým má Nikoletka?” prihovorila sa k užívateľom Instagramu Jojka. Celý jej príspevok si môžete prečítať na obrázku nižšie. Čo si o kritike Slovákvo na víťazku ČSMT 2018 myslíte vy?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Nikoleta surinova

Zdroj: Instagram/tvjoj | Foto: Instagram/tvjoj

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.