Hoci Lady Gaga nie je na hudobnej scéne žiadnym nováčikom, skutočných ocenení sa jej dostáva až teraz. Po radikálnej zmene štýlu a celkového imidžu prišiel obrovský úspech v podobe skladby Shallow, ktorú speváčka zložila k filmu Zrodila sa hviezda. O originálnu cover verziu známeho hitu sa postaralo aj unikátne slovenské acapella zoskupenie For You.

Slávna popová diva si momentálne užíva obdobie ako z rozprávky, keďže sa stala prvou ženou v histórii, ktorá si za filmovú skladbu v priebehu jediného roka prevzala všetky dostupné prestížne ocenenia. Na nedávnom odovzdávaní Oscarov dokonca celému svetu priam vyrazilo dych dojímavé vystúpenie v podaní Lady Gaga a Bradleyho Coopera, hlavných hrdinov romantickej drámy .

shallow

Dvojica sa so strhujúcou piesňou postarala o taký ošiaľ, že ju momentálne napodobňujú nielen fanúšikovia, ale i mnohé známe osobnosti. Najnovšie sa o slovo prihlásila úspešná slovenská acapella For You, ktorá sa prerábky zhostila naozaj bravúrne.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

acapella for you

Doposiaľ totiž nebola oficiálne zverejnená žiadna cover verzia, ktorá by baladu Shallow interpretovala len pomocou ľudských hlasov bez použitia akýchkoľvek hudobných nástrojov. O prvenstvo sa teda postarali piati mladí Slováci – ich emotívne precítenie i celkové prevedenie piesne je doslova zimomriavkové.

Acapella verzia hitu Shallow

Zdroj: YouTube | Foto: Instagram/foryouacapella, ladygaga