Dominika Cibulková a kontroverznosť idú ruka v ruke už niekoľko rokov. Tentokrát však v rade Slovákov nevyvoláva vlnu kritiky žiadny jej módny výstrelok či obnažená snímka. Do médií sa totiž dostala informácia, že bola bývalá tenistka údajne zaočkovaná proti Covidu-19 skôr, než byť mala.

Presne pred dvomi týždňami bolo v našej krajine zahájené očkovanie proti ochoreniu Covid-19, pričom úplne prvým Slovákom, ktorému bola podaná vakcína, sa stal uznávaný profesor Vladimír Krčméry. Po ňom mali nasledovať ľudia z najviac rizikových skupín, ako sú zdravotníci, zamestnanci domov sociálnych služieb, hasiči, vojaci, policajti, osoby nad 65 rokov či pacienti, bojujúci s ťažkými ochoreniami.

krčméry vakcína covid

Dominika Cibulková sa ani v jednej z ohrozených kategórií obyvateľstva nenachádza, napriek tomu má vraj vakcináciu za sebou už i ona, o čom dnes informoval Denník N. Okrem nej boli údajne prednostne zaočkovaní viacerí ľudia, ktorí sa mali dostať na zoznam čakateľov z oblasti kritickej infraštruktúry. Toto zistenie tak rozhodne nepoteší mnohých, čakajúcich na to, kedy sa v rámci očkovania dostanú na rad.

,,Hneď, ako som dostala tento podnet, informovala som námestníka pre zdravotnú starostlivosť Alexandra Mayera v nemocnici na Kramároch, kde mala byť spomínaná osoba zaočkovaná, a požiadala som ho o prešetrenie celej záležitosti v čo najkratšom čase,” pre Denník N sa vyjadrila riaditeľka nemocnice Renáta Vandriaková.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: DenníkN | Foto: Instagram/domicibulkova