Prvý ročník multižánrového Lovestream festivalu dopadol nad očakávania, a tak sa organizátori rozhodli, že na Slovensko prinesú poriadnu hudobnú nádielku aj budúce leto. O tom, že to bude opäť hviezdne, svedčí meno hlavného headlinera!

Rare Americans, Zoe Wees, Zara Larson, Lost Frequencies, Calum Scott,  Dua Lipa a v neposlednom rade Red Hot Chili Peppers. Práve tieto svetové hviezdy absolvovali v júni svoju slovenskú premiéru, a to vďaka Lovestream festivalu, ktorý ich pritiahol do nášho hlavného mesta.

Nové miesto, nový dátum

Ani nie pred dvomi týždňami organizátori zvestovali Slovákom skvelú správu, a to, že sa môžu tešiť aj na pokračovanie jedinečnej hudobnej udalosti. Nasledujúci rok však bude ešte festivalovejšia, nakoľko sa miesto konania presúva z Národného futbalového štadiónu na staré letisko vo Vajnoroch. Tam bude čakať na návštevníkov od 18 – 20. augusta 2023 hneď niekoľko stageov.

Imagine Dragons spôsobili šialenstvo

Aktuálne je už známe meno hlavného headlinera, ktorým sa stala americká skupina Imagine Dragons. Že hon na lístky bude veľký, bolo od začiatku jasné aj organizátorom, ale to, čo sa stalo po spustení predaja (25. novembra o 11.00 hod.), skutočne nikto nečakal.

,,Váš záujem je obrovský. Napriek tomu, že sme sa na nápor na webe pripravovali, toto je extrémne číslo. Prosíme o strpenie a ďakujeme,“ pristálo na Instagrame krátko po tom, čo sa na vstupenky vrhlo toľko ľudí, že spadol systém.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Ste neskutoční! Prvých 5-tisíc vstupeniek predaných za 30 minút! 10-tisíc predaných za 4 hodiny! Ďakujeme a nemôžeme sa dočkať,“ teší sa tím Lovestream festivalu, ktorý výberom mega hviezd Imagine Dragons trafil priamo do čierneho. Mená ďalších interpretov budú zverejňované postupne.

Zdroj/Foto: Instagram/lovestreamfestival