V utorok krátko po 18-tej hodine boli dvaja zaľúbenci pristihnutí pri tom, ako sa oddávajú vášnivému milovaniu priamo v prešovskej Záhrade umenia. Od intímnych hier ich neodradili ani okoloidúci návštevníci, z ktorých boli poniektorí neplnoletí. Za chvíľkovú nerozvážnosť im teraz hrozí nekompromisný trest!

Dvojica z Ostrovian v okrese Sabinov na prvý júlový týždeň tak skoro nezabudne. Po tom, ako sa hrdličky oddali chúťkam priamo na verejnosti, si vypočuli krutý verdikt. 43-ročnému mužovi a o desať rokov mladšej žene hrozí dokonca pobyt za mrežami!

väzenie

O šokujúcom prípade pohoršovania občanov informovala denník Korzár krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová. „V Záhrade umenia sa bezhlavo oddali vášni, a to aj napriek okoloidúcim osobám, ktoré mnohé z nich boli mladšie ako 18 rokov. Svojím konaním vyvolávali verejné pohoršenie na mieste verejnosti prístupnom,” uviedla.

Obaja hlavní aktéri boli okamžite prevezení do cely predbežného zadržania, kde momentálne čakajú na ďalšie rozhodnutie súdu. V prípade dokázania viny za prečin výtržníctva môžu poputovať do basy na dobu v rozmedzí šesť mesiacov až tri roky, čo im za chvíľkové opojenie určite nestálo!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Presov.korzar.sme.sk | Foto: Pexels.com