Už je to takmer rok, čo sa vzťah obľúbenej dvojice “Brangelina” rozpadol. Angelina sa rozhodla odísť od svojho manžela a podala žiadosť o rozvod, pričom dôvodom mali byť údajné Bradove problémy s alkoholom a neprimerané správanie sa voči deťom. Nuž, herec si pravdepodobne vstúpil do svedomia a rozhodol sa dať si dokopy svoju minulosť. Okrem toho, že sa neustále snaží získať si priazeň svojej zákonitej polovičky, prišiel aj za svojou exmanželkou Jennifer Aniston s prosbou o odpustenie!  

Aj ten najmenej zainteresovaný človek pozná okolnosti, za akých sa dal dohromady jeden z najobľúbenejších párov svetového šoubiznisu. Brad Pitt bol ženatý s Jennifer Aniston dlhých päť rokov, no potom herečke doslova zlomil srdce, keď na povrch vyplávala jeho aféra s Angelinou Jolie, s ktorou sa zoznámil v roku 2005 počas natáčania filmu Pán a Pani Smithovci. Rozvod prebehol ešte v ten istý rok. Zlomená Jenn sa dodnes netají tým, že Angelinu neznáša, a aj napriek tomu, že už je dávno za tým a má šťastné manželstvo s hercom Justinom Therouxom, z rozchodu Brada a Angeliny sa úprimne potešila. V kruhu svojich priateľov iba podotkla, že ich oboch dobehla karma.

jennifer aniston a brad pitt

Pravdepodobne výčitky trápili Brada Pitta a ako uvádza magazín In Touch, svoju bývalú manželku sa rozhodol navštíviť a vyjadriť hlbokú ľútosť nad všetkým, čo jej spôsobil. Zdroj magazínu priznal, že išlo o veľmi osobný rozhovor: ,,Bol to najintímnejší rozhovor, aký kedy Brad a Jen mali.” Herečka v sebe od rozvodu nosila skutočne veľkú krivdu a bolesť, musela sa vysporiadať s krutou skúsenosťou, ktorú jej Brad uštedril. “Jennifer to nečakala, všetky pocity, ktoré roky potláčala, sa dostali von a rozplakala sa,” dodal pre americký magazín zdroj blízky známej herečke. Aniston svojmu bývalému manželovi odpustila, dokonca magazínu jej kamarátka prezradila, že sú si opäť blízki. “Tento rozhovor otvoril úplne novú éru pocitov medzi oboma bývalými partnermi.”

jennifer aniston a brad pitt

justin theroux a jennifer aniston

 

jennifer aniston

Zdroj: intouchweekly.com | Foto: Twitter