Herečka Shannen Doherty už niekoľko mesiacov bojuje so zákernou rakovinou prsníka. Doteraz nevzdávala svoj boj o život, no pred pár dňami na Instagrame zverejnila fotku s odkazom, ktorý nepríjemne zarazil všetkých jej fanúšikov a podporovateľov.

Shannen Doherty, obľúbená ale aj nenávidená Brenda z Beverly Hills 902 10 či najmocnejšia zo sestier v seriáli Čarodejnice, začína prejavovať pasiu k svojej chorobe a životu. K fotografii, kde herečka sedí na posteli, pridala popis, ktorý naplnil žiaľom všetkých, ktorí ho čítali: ,,Bola divoká, bola silná, nebola jednoduchá. Bola bláznivá a niekedy vôbec nespala. Vždy mala, čo povedať. Mala svoje chyby a to bolo v poriadku. A keď bola na dne, dostala sa späť. Svojím spôsobom bola beštia, no jedna vec ju vystihuje najlepšie. Bola nezastavitelná a brala všetko s úsmevom.”

Pod fotkou sa objavili tisícky komentárov, v ktorých fanúšikovia Shannen prajú, aby bojovala ďalej a nevzdávala sa. My jej želáme to isté.

 

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miška S.
Romantická duša, ktorá verí v lásku na celý život. Miluje zvieratá a módu, tiež sa zaujíma o prírodu, cvičenie a zdravú stravu. Okrem toho vám bude prinášať aj články, ktoré potešia každú jemnú ženskú dušu:)