Všetko je na webe! Áno, bežná odpoveď na všetky otázky sveta, ale priznajme si. Trúfli by ste si len na základe návodu na YouTube postaviť napríklad dom? Jednej úžasnej matke štyroch detí so strašidelným príbehom sa to podarilo!

Cara Brookins je meno obdivuhodnej ženy z amerického Arkansasu, ktorá sa postavila pred svoje problémy čelom a dokázala tak neuveriteľne utužiť svoju rodinu. Príbeh tejto ženy je silný, no smutný zároveň. Po dvoch nevydarených manželstvách, v ktorých bola týraná vlastnými manželmi, sa rozhodla, že stačilo. Jej deti boli v tom čase plné strachu a vedela, že potrebujú skutočné rodinné zázemie, aby to na nich nezanechalo trvalé následky. Rozhodla sa tak pre úplne nový začiatok, ktorý si získal obdiv ľudí po celom svete. Aj keď Cara nemala dostatok peňazí na nový dom, to ju v žiadnom prípade neodradilo, práve naopak.

Celá neuveriteľná myšlienka vznikla v roku 2007, kedy si Cara všimla jeden dom, resp. jeho základy, ktoré zostali po ničivom tornáde. Prepadla ju tak myšlienka, že by si na nich mohla postaviť svoj vlastný vysnívaný dom. Dostala pôžičku v celkovej hodnote 150 000 dolárov a jej americký sen sa začal črtať v reálnych rozmeroch. Jej deti boli v tom čase vo veku 2, 11, 17 a 25 rokov. Áno, naozaj obdivuhodné odhodlanie matky, ktorá je sama so štyrmi deťmi. Preštudovala nespočetné množstvo rôznych návodov, ako postaviť dom, a to len za pomoci Youtube. Toto je krásny príklad toho, že všetko sa dá, ak človek chce.

Spolu so svojou rodinou sa naučili všetko, čo táto práca vyžadovala, vrátane stavania sadrokartónu či inštalácie rôznych zariadení. Výsledkom ich práce bol dom o rozlohe 325 m² s piatimi spálňami, garážou pre tri autá, veľkým obchodom a dvojposchodovým domčekom na strome. Táto úžasná žena dokázala napriek mnohým úderom pod pás a obrovskej nepriazni osudu splniť sen sebe a svojim deťom! Vlastnými rukami im zabezpečila pokojný domov a zázemie, po ktorom tak veľmi túžili. V rezidencii “Inkwell” žijú šťastne už osem rokov a neexistuje pre nich už nič, čo by spoločne nedokázali.

Stavanie základov vysnívaného domu

Cara s milovanou rodinkou

Zdroj: Carabrookins.com | Foto: Facebook | Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Mikauka
Miluje dobrú hudbu, ktorá ma niečo do seba a človeku niečo dá. Inak zbožňuje kávu a čierny čaj. Píše energicky a drzo. Vždy povie, čo si myslí :)