Po zverejnení pikantnej komunikácie medzi Borisom Kolárom a neplnoletou chovankyňou ústavu “Čistý deň”, vypovedal včera popoludní slovenský multiotecko na polícii. Po štyroch hodinách výsluchu vyšiel politik spolu so svojou právnou zástupkyňou s úsmevom na tvári.

“Stále kládli tie isté otázky či som vedel, koľko má rokov, no nevedel som, samozrejme,” povedal Kollár novinárom. Podľa jeho názoru sa za celou kauzou skrýva snaha o odpútanie pozornosti od zariadenia Čistý deň. “Vôbec sa nebavíme o tom, že niekto tam mal se.. na rozlúčku, nebavíme sa ani o tom, že im mali odňať licenciu zo zákona,” uviedol.

“Budem si musieť dávať väčší pozor na komunikáciu,” dodal Kollár. “To je moja osobná vec, všetci dobre viete, že ženy mám rád. Všetci viete, že všetky deti mám rád,” zdôraznil. “Kvôli tomu, že som sa dostal do politiky, sa vôbec nebudem meniť. Kľudne pozvem peknú ženu na kávu,” vysvetlil s provokatívnym úsmevom politik.

V reakcií z predchádajúceho dňa, kedy vyplávala na povrch jeho nevhodná facebooková komunikácia, povedal okrem iného:

“Ja mám ženy rád. Píšem si s tisíc ľuďmi, väčšinou sú to ženy, priznávam. Ak sa ma pýtajú na politiku, píšeme si o politike, keď koketujú, tak s nimi koketujem. Ja sa tým netajím. Presne z takejto komunikácie mám päť detí. A táto slečna so mnou koketovala, tak som s ňou koketoval, ja v tom nevidím žiadny trestný čin,” uviedol prominentný sukničkár s neskrývanou radosťou.

Zostrih jeho vyjadrenia po policajnom výsluchu si pozrite v nasledujúcom videu:

Úryvok z pikantnej komunikácie s 15-ročnou dievčinou

Zdroj: TV Markíza, aktuality.sk | Foto: Pluska.sk, Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Daniela
Daniela je rodený vodný živel. Okrem toho, že sa narodila v znamení vodnára, miluje plávanie, akvabely, vodné pólo a rafting. Nechýba nikde tam, kde voda hasí oheň.