Ešte to tak síce zatiaľ nevyzerá, ale dátum jasne naznačuje, že leto sa blíži. Snáď to čoskoro pochopí aj počasie a spoza mrakov vykuknú teplejšie slnečné lúče. Postupne treba zhadzovať vrstvy oblečenia a pokožku pekne ukázať slniečku. Okrem toho, že nachytáte potrebný vitamín D, tak sa pekne opálite a budete vyzerať sexi. V kontraste s bielym topom a nohavicami, budete neodolateľná. Ale čo na nohy? Toto leto vám v šatníku nesmú chýbať „slip on“ tenisky!

Móda sa stále vracia z rokov minulých a nie je tomu inak ani teraz. Opäť však trošku v inom šate. Slip on tenisky sú perfektná pohodlná obuv, ktorá sa hodí ku každodennému outfitu. Ku casual štýlu úplne dokonale! Jednoduché voľné nohavice s nižším pudlom a farebný top, do ruky listovka a môžete vyraziť. Ale pokojne sa v nich vydajte aj do práce. Ak samozrejme nepotrebujete byť nahodená v biznis štýle. Vyberte si svoje „slip on-ky“ s kovovou špičkou. Outfit bude okamžite vyzerať inak a váš look dostane úplne nový nádych. Trendy sú stále kvetinové či zvieracie vzory. Ak to nie je pre vás tá ideálna voľba, skúste jednofarebné biele či čierne. Tie sa hodia ku všetkému. Ak sa nebojíte experimentovať, pokojne siahnite aj po výraznejších či neónových farbách, v ktoré vám v lete krásne vyniknú na nohe.

Nebojte sa zakúpiť si aj dva či tri páry, nepochybujeme, že si ich určite zamilujete a vynosíte. Ak sa pýtate na dôvod, upozorňujeme vás, že v lete nohy viac opúchajú a nemusíte ich krčiť vo vysokých lodičkách. Vaša chrbtica a žily sa vám určite poďakujú. A bonus? Stále ostanete trendy a chic! :)

12

Foto: Pinterest