ed sheeran

Dobrá správa pre všetky milovníčky ryšavého lámača ženských sŕdc Eda Sheerana! Sympatický spevák totiž v týchto dňoch vydáva novú pieseň “Eraser” s autentickým videom zo živého vystúpenia. Dámy, pripravte sa na zimomriavky, ktoré vám prebehnú po celom tele!

Keďže sa schyľuje k vydaniu nového albumu, populárny britský spevák a textár prináša malú ochutnávku pre všetky svoje fanúšičky. Nová skladba od Ed Sheerana s názvom “Eraser” sa na Youtube objavila aj s vynikajúcim videoklipom, formou živého vystúpenia.

Sheeranova najnovšia skladba je ťažká “gitarovka” s rapovými pasážami a nápadne pripomína prvé tóny, ktoré umelec zahral pre SB.TV v roku 2010. Sheeran sa v texte skladby obzerá za svojim doterajším životom, konkrétne si napríklad praje, aby sa pomeril so svojim starším bratrancom alebo aby sa jeho osobný život nikdy nedostal pred oči verejnosti. To by bola ale podpásovka pre mnohých fanatických fanúšikov, nemyslíš, Ed?

Pozrite si ešte horúci debut skladby “Eraser”!

Zdroj: Youtube | Foto: Facebook, Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Iveta V
Milujem filozofiu a hlbokú noc, vtedy mi to myslí (aj píše) najlepšie. Múdrosť a krása sú pojmy, ktoré obdivujem...a ani náhodou nie som obyčajné dievča.