Dni, kedy bola televízia hitom, už pomaly miznú a mnohé z nás si ju už ani nezapnú. Ak vás nebaví pozerať neustále reklamy a reality show, otvorte sa novým možnostiam. Sociálna sieť YouTube sa stala novou televíziou pre mladšie ročníky, ktoré ňou žijú prakticky neustále. Máte už aj vy svoju obľúbenú youtuberku/ youtubera? Prinášame vám zopár typov, ktoré by mohli potešiť práve ženské srdce.

 

Lenka

Lenka je mladá 25-ročná Slovenka, pochádzajúca z východu. Veselá a usmievavá baba, ktorá si vás získa svojou bezprostrednosťou, skromnosťou a príjemným hlasom. Youtube a blogovaniu sa venovala už v minulosti a po menšej prestávke prišla znovu na scénu, dovolíme si povedať, že ešte v kvalitnejšom prevedení. Videá o nakupovaní, líčení, DIY a mnoho ďalšieho. Pozrite si malú ukážku.

Patty IMAGE

Ďalšia Slovenka a znovu východniarka. Patty, vlastným menom Patrícia, začala natáčať pred dvoma rokmi. Inšpiráciou jej boli kamarátky z USA, kde je YouTube braný ako zamestnanie na plný úväzok. Patty sa venuje prevažne kozmetike. Tutoriály, rady pre každú žienku a pozitívny pohľad na svet, to je to, čo môžete pri jej videách očakávať. Spolu s manželom majú aj vlogový kanál – Patty Robert World, kde pridávajú videá z bežného života, a tak trochu učia ľudí vážiť si maličkosti a mať z nich radosť.

PetraLovelyHair

Beauty a fashion bloggerka, youtuberka a vloggerka. Vyhrala cenu blogerka roku v kategórii Beauty v rokoch 2013 a 2014. Češka Petra je už vo vodách YouTubu známou tvárou. Vytvorila si vlastnú značku kozmetiky s názvom PetraLovelyHair. Nájdete u nej návody na líčenie, recenzie na kozmetiku, ale aj „kecacie videá“. Spolu s manželom Mírom majú vlogový kanál, garantujeme vyčarenie úsmevu pri pozeraní ich vlogov.

A Cup o Style

Dve sestry: 23–ročná Lucka a 20–ročná Nicole blogujú už od roku 2009. Dnes je ich blog ,,A Cup of Style” jedným z najlepších módnych blogov na českej scéne a môžete ich nájsť aj na YouTube. Vlogujú, blogujú o všetkom zaujímavom, čo zažili, prinášajú rady v obliekaní, motiváciu niečo dokázať. Minulý rok dokonca vydali svoju vlastnú knihu. Milé vystupovanie, ktoré spríjemňuje pozeranie videí, je len čerešničkou na torte. Pozrite si sympatické sestry a nazrite do sveta módy mladými očami.

Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miška H
Študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie a čítanie dobrých kníh, najväčšou vášňou však zostáva varenie a pečenie dobrôt. Verí, že sa dá vždy nájsť dôvod na úsmev. A so svojimi článkami sa vo vás pokúsi prejaviť emócie, poradiť, inšpirovať, pretože každá žena potrebuje občas chvíľku len pre seba. (: