Život niekedy píše príbehy, akým je na prvý pohľad aj ťažké uveriť. Úprimné volanie srdca sa však ignorovať nedá, a to aj napriek tomu, že sa prekážky medzi zaľúbencami môžu spočiatku zdať neprekonateľné. Svoje o tom vie i žena menom Emmy Abrahamson, ktorá sa nečakane zamilovala do bezdomovca.

Plavovláska sa o dojemný príbeh so širokou verejnosťou podelila prostredníctvom článkov a tiež knihy, ktorú sama publikovala. Hoci vyrastala vo veľmi slušnej a konzervatívnej rodine, kde sa prešľapy spoločnosti netolerovali, srdce ju nakoniec pritiahlo niekam, kde by to nikdy nečakala.

30-ročná Emmy počas návštevy Amsterdamu na lavičke v parku náhodne narazila na zarasteného a zanedbaného mladíka v špinavom oblečení, ktorý ju oslovil s obyčajnou otázkou “koľko je hodín?”. Napriek počiatočným obavám a rozpakom sa dvojica pustila do debaty, kedy vysvitlo, že si spolu výborne rozumie.

Neznámy muž dokonca krásku požiadal o ďalšie stretnutie a ona po dlhšom váhaní na dohodnuté miesto nakoniec skutočne prišla. Od tej chvíle sa začala romanca, akej by veľa ľudí šance nedávalo. On bol totiž bezdomovec prebývajúci v kríkoch a ona úspešná žena so sľubnou kariérou a z veľmi dobrých pomerov. Po pár stretnutiach sa ale ani jeden z nich nedokázal vzájomnej náklonnosti ubrániť, čo vyústilo až do dlhodobého vzťahu.

Emmy Abrahamson

Bezdomovcovi menom Vic hlboké city zmenili celý život. Vďaka brigádam si tak narýchlo zarobil peniaze na lístok do Viedne, aby mohol za novou láskou prísť osobne. Postupne sa postavil na vlastné nohy, začal dbať o svoj vzhľad a zamestnal sa. Emmy a Vic sú dnes šťastnými manželmi a dokonca spolu vychovávajú dve dcérky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Twitter.com