Spoločnosť v minulosti pristupovala k tetovaniu s veľkou nevôľou, no v posledných desaťročiach sa ľady prelomili natoľko, že sa dnes fantázii v kreatívnych štúdiách medze nekladú. Dôkazom je 23-ročná Škótka, ktorá túžbu po zafarbenom tele dohnala do úplných extrémov. Keď ju uvidíte celú, pochopíte.

Nadine Anderson je mimoriadne sympatická a atraktívna mladá dáma, pracujúca ako zdravotná asistentka. V jej prípade je celkom isté, že by ste ju ani v obrovskom dave ľudí na ulici rozhodne neprehliadli.

nadine anderson

Charakteristickou črtou odvážnej dvadsiatničky sú desiatky tetovaní, akými má pokrytých až 90% povrchu tela. Kým niektorí muži nad jej výzorom doslova slintajú, iní len neveriacky krútia hlavami nad tým, ako sa mohla tak šarmantná slečna týmto spôsobom celoživotne zohaviť.

Nadine snívala o kérkach od útleho detstva, kedy si na internetových stránkach častokrát prezerala vytúžené motívy. Cestu za extrémnou telesnou premenou jej napokon odobril vlastný otec, ktorého tetovania na rukách primäli dievčinu k tomu, aby si z milovanej osoby spravila svoj najväčší idol.

Plavovláska s úpravami začala ako 18-ročná a okrem nespočetného množstva čiernych “ozdôb” si výzor spestrila tiež piercingami, tunelmi či rozstrihnutým jazykom. Britka sa vďaka netradičnému imidžu preslávila takmer po celom svete a ako sama tvrdí, s návštevami tetovacích zariadení ešte určite neskončila. Otázne ale zostáva, kde by si ďalšie obrázky chcela umiestniť…

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zábery nahého tela Nadine Anderson nájdete TU

Zdroj: YouTube | Foto: Facebook/Nadine Anderson, Instagram/usdailyreport, YouTube, Twitter