Nákup cez internet je vždy akousi mačkou vo vreci. Napriek tomu, že síce vidíte, aký tovar si kupujete, nie vždy ho v rovnakej podobe nájdete aj vo vašom doručenom balíčku. Chloe Drodge pri pohľade na svoj vytúžený overal nevedela, či sa smiať alebo plakať.

Chloe pri sondovaní eshopu značky Pretty Little Thing padol do oka zvodný overal svetlo ružovej farby s čipkovaným vŕškom. 19-ročná babenka sa už videla, ako v ňom zahviezdi na párty, a tak si módny kúsok hneď a zaraz objednala.

Keď však slečna otvorila zásielku, skoro ju porazilo. Overal bol totiž na míle vzdialený tomu rajcovnému modelu, ktorý si chcela zadovážiť do šatníka. Najväčší šok ale asi prišiel i tak pri pohľade do zrkadla.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

„Na internetovej stránke som narazila na krásny, čipkovaný, krémový overal. Myslela som si, že je to celkom pekné a navyše, dokonale obkresľoval postavu. Nečakala som ale, že to, čo mi príde, bude také obludné,” okomentovala svoju “módnu vychytávku” sklamaná Chloe. Máte podobné skúsenosti s nakupovaním cez internet? Podeľte sa s nami o ne v komentároch na Facebooku!

Foto overálov si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: mirror.co.uk | Foto: Facebook/Chloe Drodge