Ak sa jeden z dvojice zaľúbencov vyberie na párty, kde to preženie s alkoholom, na druhý deň častokrát prichádzajú výčitky, ústiace do hádok. Z toho, čo však spravil priateľ Keani Babas, ostala v šoku nielen samotná dievčina, ale i tisíce žien z celého sveta, ktoré jej príspevok zahliadli na internete.

Keani Babas sa vyparádená vybrala na žúrku, kde si poriadne vyhodila z kopýtka. Samozrejme, ako to býva niekedy zvykom, kráske sa už v raných hodinách a navyše v podguráženom stave nechcelo myslieť na také veci, ako je napríklad precízne odloženie mihalníc, a tak ich len tak bachla vedľa postele.

Keď sa ale ráno zobudila, ostala v šoku. Jej priateľ Peter totiž mihalnice nalepil na servítku a napísal, ktorá ozdoba je z pravého a ktorá z ľavého oka, nakoľko nechcel, aby sa jeho láska pomýlila. Týmto gestom sa udivená žena ihneď pochválila aj na Twitteri, kde si jej príspevok od neznámych ľudí vyslúžil viac ako 200 tisíc srdiečok. Ostatné dámy tak zaujímalo len jedno – kde sa rodia takíto galatní muži!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Twitter