Serene Smith sa zdalo, že vyzerá príliš všedne a tuctovo. V súčasnej dobe jej tak netrebalo veľa k tomu, aby navštívila plastického chirurga a svojej túžbe po umelom vzhľade mohla dať reálne kontúry. A hoci má upravená Kanaďanka len 21 rokov, na zákroky už stihla minúť tisícky eur.

Vyzerá doslova ako plastová bábika! Serene to však nevadí, práve naopak – jej túžbou je pôsobiť čo najviac fejkovo. Na ceste za svojím snom tak blondínka neváha míňať nekresťanské peniaze, pričom do dnešného dňa sa suma za jej plastické operácie vyšplhala na neuveriteľných 17 tisíc eur.

Silikóny, botox či pery napustené kyselinou nie sú rozhodne Sereninou konečnou stanicou. Manažérka salónu totiž plánuje mať prsia i ústa ešte väčšie. Okrem toho by si rada nechala operovať nos, zdvihnúť obočie, vyplniť zadok či bedrá. To sa však až tak nepozdáva jej priateľovi. Niežeby sa mužovi nepáčil polovičkin vzhľad, skôr mu vadí prílišný záujem cudzích chlapov, ktorí vraj pri pohľade na vytuningovanú slečnu, pripomínajúcu nafukovaciu Anču, ignorujú svoje manželky i deti alebo v tom horšom prípade si od nej pýtajú telefónne číslo, dokonca aj keď je nenalíčená.

Pozrite sa, ako sa od roku 2016 postupne menil Serenin vzhľad!

Zdroj: thesun.co.uk | Foto: Instagram/theserenasmith