Adam Nemeček, známy aj pod alter egom Slaytiiina, sa do pamäti Slovákov zapísal vďaka kontroverzným videám, duetu s niekdajšou televíznou hviezdou Norou Kabrheľovou, ale aj účasti v kulinárskej šou Bez servítky. Mladík svojím výzorom dokáže často šokovať a inak tomu nebolo ani tentoraz. 

Talentovaný make-up artista sa netají tým, že svojím zjavom ľudí rád poburuje. Adam sa len veľmi nerád drží spoločensky zaužívaných stereotypov, pričom tentokrát sa vybral do hlavného mesta vo veľmi netradičnom looku.

,,Keďže je dneska teplo, ja som sa rozhodol, že pôjdem do mesta v plavkách,“ pochválil sa svojim sledovateľom na Instagrame populárny influencer, ktorého kroky neviedli na kúpalisko, ale do nahrávacieho štúdia.

,,Nie je to nelegálne. Nie som nahý. Asi je otázne, či ma pustia do nejakých reštaurácií alebo podnikov – to ešte uvidíme,“ polemizuje červenovlasý milovník neštandardnej módy. Nemeček bol dokonca nadšený z toho, že doma objavil melónovú tašku, ktorá sa mu hodila k čiernym šortkám na plávanie s rovnakým vzorom. Nechýbali ani zajačie uši. 

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Kde je napísané, že ľudia musia chodiť v oblečení? Prečo by som nemohol ísť v plavkách?“ pýta sa prostredníctvom sociálnych sietí Adam. Jeho príspevky a outfit nájdete vo videu!

Foto/Zdroj: Instagram/slaytiiina, streamable.com, TV JOJ