Kontroverzný Adam Nemeček tento týždeň na seba pútal pozornosť v kulinárskej šou Bez servítky. Po vzhliadnutí pondelkového dielu musí byť divákom jasné, že varenie nie je jeho silná stránka. Tak prečo sa vôbec relácie zúčastnil? 

20-ročný mladík, známy aj ako Slaytiiina, sa nebojí ísť s kožou na trh, čo predvádzal i na obrazovkách TV JOJ. Výstredná osôbka na niektorých ľudí môže pôsobiť nesympaticky, no treba uznať, že v hlave to má všetko dobre spočítané.

,,Vďaka tej Bez servítky mám teraz strašný cloud hype, za čo som strašne vďačný. Vlastne to bol celý cieľ, prečo som tam išiel,“ prezradil na Instagrame Adam, ktorý sa zároveň pochválil, že jeho stories majú momentálne 60-tisíc pozretí, a tak je otvorený spoluprácam s rôznymi firmami.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Ľudia, čo mi píšete správy, nebojte sa, ja ich čítam. Ale denne mi chodí tak 500 správ. Aspoň poslednú dobu, odkedy som v Bez servítky. Je to naozaj neúnosné,“ hovorí na sociálnych sieťach modrooký influencer. Ten sa z veľkej popularity nepochybne náramne teší. Jeho krátke vyjadrenia nájdete vo videu nižšie!

Foto/Zdroj: TV JOJ, Instagram/slaytiiina, streamable.com