Adam Nemeček miluje extravaganciu, o čom jeho skalní fanúšikovia vedia už dávno. Ostatní Slováci to mohli zistiť vďaka relácii Bez servítky, kde vo februári účinkoval. A kto uplynulý víkend Slaytiiinu, ako znie prezývka mladého influencera, zahliadol v uliciach Bratislavy, určite mu padla sánka.

23. júla hlavné mesto hýrilo farbami a tými najkreatívnejšími kostýmami. Do Bratislavy sa totiž vrátil Dúhový pochod Pride, na ktorom sa stretávajú nielen ľudia z queer komunity, ale i tí, ktorí chcú gayom a lesbičkám vyjadriť podporu a pocit spolupatričnosti. Medzi štyritisíc návštevníkmi, samozrejme, nemohol chýbať ani Slaytiiina.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Populárny YouTuber sa netají tým, že miluje byť kontroverzný, a tak sa dalo očakávať, že do ulíc nevyrazí v ničom, v čom by zapadol v dave. ,,Pre niekoho to znamená dať si ružové tričko ako muž, pre niekoho zas obliecť sa ako robot z inej planéty,“ napísal na Instagram Adam, ktorý sa so svojou najlepšou kamarátkou Emou Lacovou obliekli do detailov prepracovaných masiek. Dvojica však sršala nadšením aj z niečoho iného ako len z neprehladnuteľných čierno-neónových outfitov.

,,Sme radi, že po 3 rokoch sme znovu mohli ukázať, že je ok byť iný,“ odkázal priaznivcom influencer.

Celý kostým Slaytiiinu a Emy si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/slaytiiina