Už je tomu nejaký ten piatok, čo sa v kulinárskej šou Bez servítky stretli dve kontroverzné osobnosti Adam Nemeček a Miroslava Fabušová. Mladík známy aj pod prezývkou Slaytiiina sa teraz vrátil pár mesiacov dozadu a prezradil, aké bolo natáčanie so známou modelkou.

Škandalózna brunetka, ktorú si ľudia zapamätali aj kvôli autohavárii s predsedom národnej rady Borisom Kollárom, na divákov TV JOJ nezapôsobila veľmi dobre. Jej správanie dokonca pripisovali rôznym omamným látkam. Talentovaný make-up artista teraz vo svojej internetovej šou Zožer to alebo priznaj sa! prezradil, čo všetko počas nakrúcania vystrojila práve jemu.

,,Musím sa priznať, že Mirka mi bola spočiatku taká najviac sympatická z celého toho obsadenia, lebo najviac riešila ten make-up a tieto veci. Ale po tom, keď som začal spoznávať jej osobnosť, tak to bolo také zvláštne, pretože mi niekoľko vecí na natáčaní ukradla,“ šokuje Adam Nemeček.

adam nemecek

,,Normálne si zobrala nejakú moju voňavku – bol tam taký brmbolec, čo má Ariana (americká speváčka Ariana Grande, pozn. r.) na tých voňavkách. Toto si odmontovala, na kamere si to dala do vlasov a po tom, keď sa nikto nepozeral, si to dala do kabelky,“ odhalil populárny influencer, ktorý spomenul aj ďalšiu vtipnú príhodu s Miroslavou Fabušovou

,,Ja som jej spomínal, že mám strašne veľa rúžov. Ona či jej nejaké môžem doniesť. Ja, že jasné. Ona mi po tom na revanš doniesla vzorky vagi*álnych krémov. Ja fakt neviem, na čo mne sú vagi*nálne krémy. Že si to môžem dávať aj na tvár ako masku,“ vyrozprával svoje zážitky s Mirkou extravagantný mladík. Ten taktiež uviedol, že sa na hnedovlásku po odvysielaní Bez servítky začala sypať kritika, a tak si vypla komentáre na sociálnych sieťach. Celé video, kde si Adam prizval speváčku Simu, nájdete nižšie!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: YouTube – SLAYTIIINA, TV JOJ, Instagram/slaytiiina