Množstvo mladých ľudí chce aspoň raz v živote zažiť pocit pod vplyvom omamných drog. Mladý YouTuber Slaytiiina teraz otvorene prehovoril o skúsenosti s LSD. Jeho slová vyvracajú názor, že jedna dávka nemôže nikomu ublížiť. 

Kontroverzný make-up artista Adam Nemeček ešte ako 16-ročný siahol po halucinogénnej droge len zo zvedavosti. Nanešťastie, jeho predstava o farebnom svete sa nenaplnila a on zažil nočnú moru, kvôli ktorej musel neskôr vyhľadať odbornú pomoc.

,,Mal som to, čo sa nazýva bad trip. Bad trip je to, keď sa vám vaše najhoršie nočné mory stelesnia do reality,“ vysvetľuje Slaytiiina, ktorý si po užití LSD doslova prešiel peklom. Dokonca priznal, že pokiaľ by po jeho boku nebola kamarátka, možno by spáchal aj samovraždu. Žiaľ, ani tak traumatizujúci zážitok mladíka neodradil nechať sa partiou nahovoriť vyskúšať spomínanú látku i po druhýkrát. Opäť sa však udialo to isté.

YouTuber si povedal, že so psychotropnými látkami nadobro skončil, no to ešte netušil, že už na ňom zanechali následky.

Kvôli neznámej operácii, ktorú 20-ročný chlapec absolvoval, mu jeho lekár zakázal požívať alkohol. To ho viedlo k tomu, aby sa s kamarátmi zabával fajčením marihuany. Avšak aj to Adam podcenil a nočná mora sa zopakovala, čo ho veľmi prekvapilo.

,,Predstavte si, že všetko najhoršie na svete, čo sa kedy stalo, všetky mučenia, čo sa diali pred tisíckami rokov, tak vy prežívate. Síce to je iba vo vašej hlave. Vám neplynie čas, neviete, čo je realita, neviete, ako sa voláte,“ opisuje skúsenosti kontroverzný umelec, ktorého tieto stavy začali trápiť aj v absolútnej triezvosti. Vtedy sa rozhodol vyhľadať odbornú pomoc.

,,Psychológ ma diagnostikoval s toxickou psychózou, čo je vlastne stav, kde vaše telo po užití nejakej psychotropnej látky produkuje akoby vlastné LSD v tele. Je to nejaký jav, ktorý beží v pozadí a vy s tým neviete nič robiť,“ vysvetľuje svojským spôsobom Adam. Ten navštívil aj psychiatra, od ktorého sa dozvedel dôvod, prečo hrôza a život mimo realitu neustupovali.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Ten zistil, že ja mám nejakú predispozíciu na schizofréniu a pravdepodobne to nie je len bežná toxická psychóza,“ uvádza Slovák vo videu, kde opisuje najťažšie chvíle svojho života, diagnózu a fanúšikov varuje pred drogami varuje.

Foto/Zdroj: YouTube – SLAYTIIINA, Instagram/slaytiiina