Influencer Adam Nemeček sa zviditeľnil aj vďaka účasti v kulinárskej šou Bez servítky. Mladík na seba púta pozornosť extravagantným výzorom, ktorý rád neustále posúva na novú úroveň. Talentovaný make-up artista teraz líčenie svojej tváre zveril do rúk neznámej. Výsledku nebudete veriť! 

Adam, známy aj pod alter egom Slaytiiina, v úvode svojho YouTube videa informuje, že sa rozhodol vyhľadať ten najhoršie hodnotený kozmetický salón na Slovensku, aby na vlastnej koži skúsil, aké to tam je.

Kontroverzný mladík oslovil neznámu dámu s tým, že by si rád nechal spraviť líčenie v štýle presláveného amerického vizážistu Jeffreeho Starsa. Celá komédia začala tým, že si neznáma odmietla ponechať obrázok predlohy a neustále si stála za tým, že si výrazný make-up určite zapamätá.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Pani sa stihla aj pochváliť, že ona sama je majiteľkou prevádzky už 8 rokov a o klientov nemá núdzu. Avšak líčila za pomoci štetcov určených na papier, tiene miestami nahrádzala za niečo podobné vodovým farbám a púder použila hneď na začiatku. Najväčším gólom bol však nepochybne moment, kedy umelé mihalnice vytvorila za pomoci krivých čiar z očnej linky. Výsledok sa ani zďaleka nepodobal na predlohu, ktorú si Slaytiiina predstavoval. Celé jeho video si môžete pozrieť nižšie!

Predloha

Výsledok

Foto/Zdroj: YouTube – SLAYTIIINA