Len málokto by nepoznal legendárnu postavičku zabávača Stiflera z kultovej americkej snímky Prci, Prci, Prcičky. Hollywoodsky herec, ktorý väčšinou hviezdil v bláznivých rolách, sa pred pár dňami tajne oženil – jeho srdce si získala o 12 rokov mladšia kočka.

Hoci Seann William Scott na televíznych obrazovkách vždy pôsobil ako ľahkomyselný a večne nezrelý flákač, v súkromí ide o milujúceho partnera, ktorý osobné záležitosti pred médiami príliš nevyťahuje.

seann william scott

Hercovi sa dokonca podarilo utajiť aj sobáš s mladou priateľkou, o čom sa verejnosť dozvedá až niekoľko týždňov po obrade. Podľa informácií zahraničných médií 43-ročný sympaťák sľúbil vernosť 31-ročnej návrhárke menom Olivia Korenberg.

Radostná udalosť sa uskutočnila ešte v septembri len za prítomnosti príbuzných a najbližších priateľov, a to najmä z dôvodu, že krehká brunetka je údajne veľmi citlivou osobou a jej manžel ju nechcel vystaviť zbytočnému tlaku zo strany fanúšikov. Znie to priam neuveriteľne, no filmový Stifler je už v chomúte!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Stifler

Zdroj: Dailymail.com | Foto: Instagram/_seannwilliamscott, Twitter.com