Svetoznámy legendárny hudobník má za sebou náročné obdobie, kedy sa u neho začali prejavovať príznaky závažnej neurologickej poruchy. Napriek tomu, že sa pre svoju neschopnosť vykonávať určité činnosti snažil celé mesiace používať rozličné výhovorky, pred pár dňami na povrch vyplávala krutá pravda.

Speváka Ozzyho Osbourna poznajú zástupcovia viacerých generácií, keďže drsný metalista pôsobí na scéne dlhé desaťročia. Líder kapely Black Sabbath sa uchytil ako člen hudobného zoskupenia, no roky žal úspechy aj vďaka vydarenej sólovej dráhe.

Ozzy Osbourne

Večný rebel mal začiatkom minulého roka úraz, v dôsledku akého podstúpil operáciu krčnej chrbtice. Lekári vtedy prišli s nepríjemným zistením, že Ozzy trpí Parkinsonovou chorobou. Spevák sa spočiatku usiloval ťažkú diagnózu pred svetom ukrývať, no v pokročilejšom štádiu to viac nešlo.

,,Ide o Parkinsona 2, čo je forma Parkinsonovej choroby,” približuje muzikantova milovaná manželka Sharon. ,,Nejde síce o rozsudok smrti, avšak ovplyvňuje to určité nervy v tele. Prežívate dobrý deň, za ním zase dobrý deň a potom príde naozaj príšerný deň,” známa umelkyňa zhodnotila aktuálny zdravotný stav 71-ročnej legendy.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cnbc.com | Foto: Instagram/ozzyosbourne, Twitter