Viaceré slávne celebrity trávia čas cestovaním po rôznych kútoch sveta. No kým drvivá väčšina absolvuje ďaleké cesty v rámci dovolenkových pobytov, známy fešák sa na ostrove v Atlantickom oceáne nachádzal z pracovných dôvodov, na čo ale nepekne doplatil.

Svetoznámy cyklistický mág Peter Sagan, jeho brat Juraj a tímový kolega Erik Baška chytili koronavírus. Stalo sa tak počas niekoľkotýždňových tréningových aktivít na Kanárskych ostrovoch, odkiaľ túžili koncom januára odletieť späť domov.

peter sagan

Chlapcom skrížili plány pozitívne výsledky PCR testov na ochorenie Covid-19, ktorému aktuálne všetci traja spoločne čelia. 31-ročný profesionál fanúšikov ubezpečil, že sa cítia celkom dobre, avšak v dôsledku prísnych opatrení musia zotrvať v karanténe.

,,Sme pod neustálym dohľadom a zostaneme tu tak dlho, ako to bude potrebné. Dúfajme, že výsledky našich ďalších testov budú negatívne, aby sme mohli čo najskôr pokračovať v bežnom tréningovom rozvrhu,” uviedol Sagan, veriac, že po skončení nariadenej izolácie bude opäť všetko v poriadku. Prajeme skoré zotavenie!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

sagan korona

Zdroj|Foto: Instagram/Petosagan