Máme to šťastie, že žijeme v jednej z krajín, ktoré boj s obávaným koronavírusom zvládajú priam zázračne dobre. Pre mnohých sa však stále stávajú strašiakom štáty ako USA, Španielsko, Británia alebo Taliansko, kde denne pribúdajú tisíce nakazených i obetí. Istotu chcel mať aj hlavný hrdina markizáckeho seriálu Oteckovia, ktorý sa domácemu testovaniu dobrovoľne podrobil.

Herec Vlado Kobielsky nie je len vtipným oteckom z televíznych obrazoviek, v súkromí sa totiž taktiež môže pochváliť tromi podarenými ratolesťami. Spoločne s manželkou Alenou si preto povedali, že netreba nič nechávať na náhodu, a radšej vzali veci do vlastných rúk.

vlado kobielsky rodina

Zodpovední rodičia si zaobstarali domáce testy s cieľom zistiť, či sa v ich krvi nachádzajú stopy po infekcii koronavírusu Sars-Cov-2. Hoci výrobcovia tvrdia, že dôveryhodnosť výsledku len zľahka presahuje 50-percentnú úspešnosť, vždy je to lepšie, ako sa triasť doma strachom z neistoty.

Obľúbený predstaviteľ chronického klamára Mareka s uverejnením finálneho verdiktu drahoty nerobil a s fanúšikmi sa podelil o výsledky obidvoch testov. Spolu s drahou polovičkou si tak nateraz vydýchli, nakoľko im indikátor zobrazil vytúžené negatívne ikonky.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

test na koronavirus

Zdroj|Foto: Instagram/vladokobielsky