Za posledné týždne sa na sociálnych sieťach rozmohol trend uverejňovania záberov z karantény, kde sa najsledovanejšie slovenské celebrity zmenili na nepoznanie. Kým žienky siahali po menšej dávke líčidiel, u mužov sa zdalo, že sa v ich domácnosti úplne stratili žiletky i hrebene. Netradičnou snímkou prekvapil fanúšikov aj herec Vladimír Kobielsky, ktorý sa na prehnane upravený zovňajšok počas nedobrovoľnej dovolenky takpovediac vykašľal.

Pri mediálne známych osobnostiach sme už akosi zvyknutí na to, že sa na verejnosti a televíznych obrazovkách prezentujú v tom najkrajšom šate. Uplynulé týždne sme však boli takmer všetci nútení uprednostniť domáce prostredie, čo sa do značnej miery podpísalo aj na vzhľade obľúbených seriálových hrdinov.

oteckovia

,,Pomaly končí moja rekvalifikácia,” Kobielsky si zavtipkoval pri fotografii, kde sa v pracovnom odeve so špinavými rukavicami hrabe v kríkoch. Umelec síce priaznivcov potešil skvelou správou o opätovnom sprístupnení divadelných predstavení, no ľuďom padlo do oka niečo celkom iné. ,,Vladko, tu vyzeráš ako posledný matuzalem,” neubránil sa smiechu jeden z fanúšikov. ,,Už by ste sa mali oholiť a ostrihať,” poradil mu ďalší.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Husto zarastená brada so šedivými končekmi, dlhé strapaté háro či hruška zapadnutá vo vlasoch sa stali stredobodom pozornosti na fotografii, na akej by ste bežnú podobu jedného z najslávnejšich slovenských hercov hľadali len márne. Pri pohľade na popleteného Mareka zo seriálu Oteckovia je tak jasné, že pred nástupom na divadelné dosky bude zrejme nutné navštíviť holičstvo.

Vlado Kobielsky

Vlado kobielsky insta

Zdroj|Foto: Instagram/vladokobielsky