Sú talentovaní, slávni, bohatí a ešte k tomu aj neskutoční fešáci. Tak by sme opísali dvoch hollywoodskych hercov Leonarda DiCapria a Toma Hardyho. Obaja sa stali úspešnými mužmi, pričom účinkovanie oboch vo filme je zárukou obrovského úspechu. Nikto však netušil, že počas natáčania radi stávkujú. Jedného z nich to však vyšlo veľmi draho! :)

Sú tomu už dva roky, čo sa obaja herci stretli pri natáčaní filmu Revenant. Fanúšikovia dúfali, že úloha DiCapriovi konečne prinesie dlho očakávaného Oscara, čo sa nakoniec stalo skutočnosťou. Nemôžeme však zabudnúť ani na herecký výkon Hardyho. Pri posledných scénach, ktoré muži natáčali, už mali tušenie, že film môže byť ocenený prestížnymi cenami.

Leonardo vtedy údajne zahlásil, že je presvedčený, že Tom dostane nomináciu na Oscara v kategórií najlepší herec vo vedľajšej úlohe. To však Hardy okamžite zavrhol, či už zo skromnosti alebo nízkej sebadôvery, neveril tomu. Nasledovala teda stávka, ktorej mesiace ani jeden z nich nevenoval pozornosť.

Nakoniec Tom jednu z najslávnejších sošiek nedostal, no nominovaný bol. Nebol by to inteligentný DiCaprio, keby neupozornil na stávku, na ktorú si podali ruku. Na začiatku sa totiž obaja dohodli, že ak Hardy prehrá, bude si musieť na telo vytetovať niečo, čo navrhne samotný Leo a on sa rozhodol pre nápis: ,,Leo knows everythig,“ čo znamená: ,,Leo vie všetko.“ :) Po niekoľkých mesiacoch sa zdalo, že z toho nič nebude, no herec, ktorý prehral stávku, nakoniec dodržal slovo chlapa a tetovanie má na pravom bicepse!

Zdroj: time.com  |  Foto: Instagram, Facebook