Keď mama uvidela jeho fotografie, totálne stratila nervy! Na jednej strane to bola trocha prehnaná reakcia, keďže išlo len o „nevinnú“ reklamnú kampaň značky Hugo Boss, ktorú nafotil s modelkou Stellou Maxwell. No na strane druhej sa pri pohľade na fotky niet čo čudovať, že mamičke ušiel „drobný“ rozdiel medzi umením a p*rnom. Veď je tam Liam Payne úplne nahý!

„Keď tie foto zbadala, tak mi strelila facku. Chvíľu trvalo, než to predýchala. A napokon mi vlastne ešte aj pogratulovala,“ smial sa bývalý člen skupiny One Direction počas šou Hits Radio Live, v ktorej bol hosťom. Priznal, že už počas fotenia vedel, že bude mať doma poriadne problémy. „Ja som si aj vravel, že mama ma zabije…“ Nuž, zjavne si Liam svoju maminu dobre pozná.

Liam Payne

Napriek zaujímavému výsledku nebolo samotné fotenie ničím príjemným ani pre speváka. Z pózovania, ako ho Boh stvoril, bol totiž poriadne nervózny, a tak aby stratil zábrany, pomohol si „pár drinkami.  „Potreboval som odvahu. Nie je ľahké predviesť sa holý pred skupinou ľudí,“ prezradil. Napokon sa však fešákovi podarilo uvoľniť a spolu s o tri roky staršou kolegyňou nafotili fotky, za ktoré sa rozhodne hanbiť nemusia. I keď svojim vnúčatám ich zrejme neukážu…

Liamove fotky, ktoré mu spôsobili toľko problémov, si môžete pozrieť >>> TU <<<! 

Skupina One Direction
Minulosť: Takto vyzeral ešte ako člen chlapčenskej skupiny One Direction.

Zdroj: Instagram/liampayne | Foto: Facebook/liampayne, Instagram/liampayne